Jamlje

Cerkev sv. Martina

Naše najnovejše storitve

TOUR DELLA CAPPELLA

Lorem ipsum dolor sit amet, quo tantas pertinax postulant ex. Facete mentitum nominavi id vis, quo ipsum graece at.

MATRIMONI DELLA CAPPELLA

EVENTI SPECIALI

Gradimo upanje

Zadnje z našega bloga

Župnija Doberdob

DOBRODOŠLI

Župnik Ambrož Kodelja vam predstavlja spletno stran župnije Sv. Martina v Doberdobu, največji občini na Goriškem krasu v Italiji.. Kraj je poznan po velikih bitkah v prvi svetovi vojni. Cerkveno spada župnija pod GORIŠKO NADŠKOFIJO, vključena je v slovenski dekanat Štandrež. Župnijska skupnost biva na etnič no mešanem ozemlju, zato je njena spletna stran dvoježična. Hvala vsem obiskovalcem!

Kaj se dogaja

NASLEDNJI DOGODKI

Sorry, no posts matched your criteria.

Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
[contact-form-7 404 "Not Found"]